Sponsorloop ‘Loop mee en geef ontspanning cadeau’
Op zondag 5 juli 2026 (reservedatum 12 juli) start de sponsorwandeltocht vanaf 13.00 uur op het parkeerterrein van Tulpenkwekerij Hopman, Herenweg 91, Egmond-Binnen. De route van circa 7 km voert door het schilderachtige duingebied en eindigt op het sfeervolle binnenplein van het Liobaklooster.
Bij de finish wacht muziek, een hapje en een drankje en is er de mogelijkheid een kijkje te nemen in respijthuis ’t Huis Lioba. Dit huis biedt gasten een warme, rustige plek om te herstellen van (palliatieve) behandelingen of wanneer het thuis even niet meer gaat. Mantelzorgers krijgen zo de ruimte om op adem te komen, met de geruststelling dat hun naaste in goede handen is.
Voor wie niet mee kan wandelen is er van 15.00 tot 17.00 uur een Open Huis. Iedereen is welkom om de sfeer te proeven en meer te leren over het werk van Stichting Oase Palliatieve Zorg, waar ook Hospice Alkmaar en Hospice de Bregthoeve deel van uitmaken.
Er is geen vast inschrijfgeld; deelnemers kunnen een vrijwillige donatie geven. Elke bijdrage helpt mee om een elektrische massagestoel aan te schaffen voor gasten en medewerkers van de locaties van Stichting Oase Palliatieve Zorg, zodat ontspanning en comfort voor iedereen toegankelijk blijft.
Toegankelijkheid
Er is helaas niets bekend over de toegankelijkheid.
Ga terug
Informatie
’t Huis Lioba
Herenweg 85
1935 AH
Egmond-Binnen
Wanneer
- 5 jul. 2026 13:00 - 15:00